Fototapeta Szyb Górniczy

Fototapeta Katowice-szyb górniczy

Szyb górniczy-konstrukcja, bez której kopalnia nie byłaby kopalnią-powoli odchodzi w niepamięć. Rosnąca tendencja do zamykania kopalń i rozbiórek szybów górniczych skłoniła nasze studio graficzne do refleksji. Chcąc zachować znikające w zawrotnym tempie symbole potęgi polskiego górnictwa, stworzyliśmy fototapetę przedstawiającą stalową wieżę szybową. Ponadto, żeby podkreślić kończącą się na naszych oczach erę przemysłu górniczego, proponujemy Państwu zakup naszej fototapety w dwóch możliwych wariantach kolorystycznych: czarno – białym oraz sepii.

Fototapeta Katowice-gdzie znajdzie swoje miejsce?

Szyb górniczy w biurze

W 2020 roku tereny kopalni katowickiego Nikiszowca zostały zaplanowane do adaptacji pod kompleksy biurowe. W związku z tym stanowią one idealne miejsce do upamiętniania najokazalszego z symboli tego obiektu – szybu kopalnianego kopalni „Wieczorek”. Fototapeta szybu górniczego to idealna propozycja dla biur, jednostek oraz organizacji, dla których ważna jest historia polskiego górnictwa węglowego.

Fototapeta Katowice – zasłużone miejsce w domu

Jeśli w Twojej rodzinie kultywowano pamięć o górnictwie, nasza fototapeta powinna dostać zasłużone miejsce w Twoim domu. Szyb górniczy sklepu internetowego TokTik przywołuje wartości jakimi kierowali się niedoceniani dziś hufce pracy. Potwierdź swoją dumę z przynależności do górniczej rodziny i udekoruj ścianę w salonie naszą fototapetą.

Fototapeta Katowice – szyb górniczy w restauracji

Prowadzisz restaurację, w której menu królują rolady, karminadle, wodzionka, szałot lub ciapkapusta? Szyb górniczy to dekoracyjny must have Twojego lokalu! Nasza fototapeta bez wątpienia umili Państwa klientom czas przy pysznej, śląskiej kuchni.

Fototapeta Katowice – pomysł na pub tematyczny

Kiedy chcesz się wyróżniać, ale brakuje Ci pomysłów, postaw na pub tematyczny! Udekoruj lokal motywem prosto z kopalni i pozwól swoim klientom poczuć się, jakby byli prawdziwymi górnikami. Obniż sufit, zawieś na ścianach górnicze kaski i wkomponuj w nie fototapetę z szybem górniczym. Zwiększony ruch w Twojej knajpie masz murowany!

Fototapeta z szybem górniczym jako dekoracja w kinie

Kina, to miejsca, w których klimat nadaje stonowane światło. Nasza fototapeta w odcieniach czerni i bieli lub sepii doskonale współgra z wnętrzami tego typu miejsc. Pokaż swoim klientom, że masz wyczucie stylu i wiesz, na czym polega zadbanie o odpowiednią atmosferę.

Fototapeta Katowice – z jakimi kolorami łączyć?

Jeśli zdecydują się Państwo na propozycję naszej fototapety w odcieniach szarości lub sepii, proponujemy zestawić ją z czernią. W ofercie sklepu TokTik posiadamy fototapety, które imitują węglowe ściany kopalni. Dzięki takiemu zabiegowi pomieszczenie będzie wyglądać jak kopalnia z prawdziwego zdarzenia!

Nietuzinkowym rozwiązaniem jest również połączenie fototapety szybu górniczego z betonową farbą strukturalną. Odnajdzie się także w parze drewnem lub cegłą zbliżoną kolorystycznie do zabytkowego osiedla Nikiszowiec w Katowicach.