Tapeta Mapa Miasta Rzym

Zadbaj o przestrzeń

Kiedy dni stają się krótkie, na zewnątrz jest zimno i szaro, a grasująca pandemia zatrzymuje nas w domu, wtedy jest najlepszy czas na zadbanie o przestrzeń, w której najwięcej przebywamy. Dla jednych będzie to mieszkanie, dom, dla innych miejsce pracy: biuro, salon kosmetyczny, czy siłownia.

Jak najszybciej wykonać metamorfozę pomieszczenia?

Odpowiedź jest prosta: tapeta, czyli inaczej fototapeta wykonana na wymiar, dedykowana dokładnie dla Twojego pomieszczenia. Dobrze dobrana fototapeta w sypialni stworzy nastrój i spowoduje, że sypialnia stanie się miejscem przytulnym, w którym będzie nam się dobrze odpoczywać.

Sypialnia

Najczęstszym motywem w tapety w sypialni są wybierane pejzaże górskie, motywy morskie, las, a hitem ostatniego roku jest fototapeta las we mgle, odcienie modnej ostatnio zieleni tajemnicza mgła i niedomówienie to coś w sam raz na ścianę do sypialni.

Górska Mgła

Salon,

to miejsce, gdzie najwięcej się dzieje. Tu odpoczywamy, jemy często posiłki, spotykamy się i najważniejsze rozmawiamy i spędzamy czas ze swoimi najbliższymi, najważniejszymi osobami w naszym życiu — naszą rodziną. Fototapetę na wymiar do salonu musimy wybrać, uwzględniając gusta wszystkich domowników, każdy z nich musi się czuć dobrze. Na stronie toktik.pl drukarni tapet w Katowicach, możemy znaleźć motywy odpowiadające wszystkim gustom. Dla jednych będą to tapety 3D, sprawiające złudzenie większej przestrzeni, dla innych:

Tapeta Mapy Miast

niebanalna tapeta plany miast, miast które lubisz, które są dla Ciebie najważniejsze, a może te, w których chciałbyś być, które ci imponują. Znajdziesz tapetę z planem miasta magicznego Krakowa, urokliwego Gdańska, Helu, fototapety Warszawy, czy fototapety Katowic. Jeśli twoje wspomnienie sięgają dalej niż granice Polski, możesz sobie zażyczyć plan fototapetę z planem miasta Berlin, Rzym, Moskwa, Paryż. I jeszcze jedno; zależnie od Twoich wspomnień, czy pragnień możesz wybrać wersję: tapeta miast — noc lub tapeta miast dzień. Jeśli nie znajdziesz tapety z plan miasta, czy miejsca, którego szukasz, możesz zamówić tapetę z plan miasta, który chcesz. Pamiętaj toktik.pl to druk fototapet na żądanie.

Tapet Plan Miasta Warszawa

Na co zwrócić uwagę?

Poza motywem wydrukowanym na fototapecie ważne jest, jak będzie wydrukowana tapeta; na jakim materiale, w jakiej jakości i technologii. Tapety drukowane w Katowicach, przez TokTik.pl są drukowane w studiu w Katowicach na ul Gliwickiej 272, można zawsze w godzinach od 8 do 16 odebrać gotową tapetę, zobaczyć próbki podłoży, czy zasięgnąć porady na temat doboru tapety.

Sprawdzona technologia druku lateksowego sprawia, że tapeta pomimo dużej odporności na zmywanie i ścieranie jest w pełni ekologiczna w 100% bezpieczna dla domowników i zwierząt. Jest nietoksyczna.

Żywe barwy fototapet są doskonale odwzorowywane na certyfikowanych materiałach europejskich producentów z certyfikatem niepalności.

Toktik.pl to dobry adres na zakup fototapety.