PERSONALIZOWANY DRUK CYFROWY

Czego oczekuje Twój klient?

Masz doskonały produkt i zastanawiasz się co zrobić, żeby Twoja oferta zainteresowała Klienta?

Co zrobić, żeby klient chciał spojrzeć i poświęcić czas na przejrzenie oferty?

Co zrobić, żeby nie wyrzucił jej do kosza?

Jak zwiększyć konwersję Twojej oferty?

 

Jak wzbudzić zaufanie klienta?

Odpowiedź jest prosta: personalizowany druk cyfrowy. Jeśli Twoja oferta będzie w spersonalizowana, wtedy szanse na to, że zaznajomi się z nią wzrastają kilkukrotnie.

Twój potencjalny kontrahent, nie wyrzuci do kosza oferty ze swoim nazwiskiem, logiem firmy. Będzie miał pełne przekonanie, że przygotowałeś ją, jak najlepiej. Zaznajomiłeś się z jego potrzebami i dołożyłeś wszelkiej staranności, aby była jak najlepsza dla niego.

Jak przygotować plik do druku cyfrowego?

Większość drukarni cyfrowych drukuje z plików w formacie PDF. Możesz po sporządzeniu oferty w jakimkolwiek programie graficznym zapisać ją właśnie jako plik PDF.

Gdy nie masz umiejętności lub po prostu czasu, aby samemu wykonać pliki do druku cyfrowego, możesz wybrać drukarnię cyfrową. Taką, która zatrudnia profesjonalnych grafików i wykona tę pracę za Ciebie.

Jaką wybrać Drukarnię Cyfrową?

Przy wyborze drukarni cyfrowej, ważna jest kompleksowość wykonywanych przez nią usług.

Jedną z Drukarni Cyfrowych, która obsłuży Cię kompleksowo, jest Skankolor.pl.

Drukarnia ta zatrudnia profesjonalnych grafików, którzy zaprojektują każdy folder, ofertę, wizytówki czy papier firmowy.

Jedną z takich drukarń cyfrowych z własnym działem graficznym jest Skankolor, drukarnia cyfrowa z Katowic.

Ważne, żeby mogli wydrukować cyfrowo w wysokiej jakości Twoje materiały firmowe:

WIZYTÓWKI; koniecznie na wysokiej jakości papierze i gramaturze minimum 350 gr.

Możesz, je uszlachetnić, nakładając folię matową, soft touch lub błysk. Można na wizytówkach położyć lakier wybiórczy UV. Możliwości jest całe mnóstwo.

FOLDERY; w różnych formatach, na różnym papierze: matowym, błyszczącym, offsetowym, ekologicznym. Zazwyczaj okładki folderów drukuje się cyfrowo na papierze grubszym niż środkowe strony.

OFERTY; dobór formatu, papieru, formy oprawy uzależniony jest od ilości treści, którą chcesz zawrzeć w ofercie. Pamiętaj oferta, była przejrzysta. Można ją wzbogacić o ilustracje, zdjęcia, wykresy. Jeśli nie masz swoich zdjęć, to pamiętaj, że dobre firmy współpracują z bankami zdjęć i pomogą je wybrać.

PLAKATY; różnych formatów plakat A4, plakat A3, plakat A2, plakat B1, plakat B0

na różnych papierach. Formaty większe niż A3 drukuje się cyfrowo na maszynach wielkoformatowych. Można również drukować na tkaninach. Druk cyfrowy na tkaninach może być bezpośredni. Najlepsze rezultaty druku cyfrowego na tkaninie osiąga się używając technologii HP Latex.

ZALETY DRUKU CYFROWEGO

to przede wszystkim mały nakład. Nie musisz drukować od razu 1000 sztuk folderu. Możesz wydrukować nawet 1 egzemplarz. Między kolejnymi wydrukami możesz wprowadzać zmiany w tekście, grafice.

PERSONALIZOWANY DRUK CYFROWY

Każdą ofertę możesz spersonalizować. Druk cyfrowy daje Ci możliwość skierowania oferty dokładnie do konkretnej osoby, firmy. Skuteczność takiej ofert będzie kilkakrotnie wyższa.

Skankolor.pl DRUKARNIA CYFROWA i STUDIO GRAFICZNE KATOWICE

to miejsce, gdzie zaprojektujesz swoje materiały promocyjne. Wydrukujesz wszystkie potrzebne Ci materiały!!!