Jak zmienić pokój dziecka przed pójściem do szkoły?

Chcesz oryginalnie zaaranżować dziecięcy pokój?

Wcale nie jest łatwo urządzić dziecięcy pokój tak, aby spełnić wszystkie wymagania młodego człowieka. Maluchy lubią mieć dużo kolorowych dodatków, a starsze dzieci otaczają się mniej lub bardziej praktycznymi gadżetami. Oprócz tego należy zadbać o wygodne meble, ergonomiczne biurko z krzesełkiem i dobre oświetlenie. Bardzo ważne są także podłogi i wystrój ścian. Tapeta jest jednym z ciekawszych sposobów na uatrakcyjnienie dziecięcego królestwa.

Fototapety  to mnóstwo radości w dziecięcym pokoju

Jeśli chcesz urządzić wnętrze dziecięcego pokoju ze smakiem i przede wszystkim oryginalnie, postaw na designerskie fototapety Tok Tik. Dlaczego właśnie one? Wyróżniają się trwałością i ciekawym wyglądem. Możesz nabyć je w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, idealnie dopasowując do pokoju swojego dziecka. Co więcej, tapety i fototapety 3D są bezwonne i mają w 100% ekologiczny druk.

Na ścianie prezentują się nietuzinkowo. Bardzo ciekawie wyglądają na ścianie umieszczone nad łóżkiem lub nad blatem biurka. Nawet położenie niewielkiego fragmentu barwnej lub wzorzystej tapety doda wnętrzu świeżości. Dziecko na pewno doceni taką ozdobę w pokoju, która może być zarazem zaproszeniem do radosnej zabawy.

Mały odkrywca Twoim domu? Zainspiruj go do kolejnych ciekawych podróży!

Dzieci mają swoje pasje, którym poświęcają się w pełni. Jedni lubią jeździć na rowerze, inne oglądać bajki, kolorować, czy poznawać ciekawe miejsca. Jeśli Twoje dziecko interesuje się geografią lub po prostu chłonie kolejne ciekawostki przyrodnicze, kup mu niepowtarzalną fototapetę dla dzieci „Mały odkrywca”. Jest to wyjątkowa tapeta dla dziecka, która łączy w sobie funkcjonalność, praktyczność i estetykę. Na ścianie wygląda niewiarygodnie ładnie i ciekawie ozdabia pokój. Mały podróżnik na pewno będzie zadowolony z podróżowania palcem po mapie i poznawania nowych, nieznanych mu jeszcze miejsc.

W czym jeszcze tkwi wyjątkowość tej fototapety 3D? Różni się od wielu podobnych produktów tym, że jest czytelna dla dziecka. Wszystkie napisy są po polsku, co znacznie ułatwia korzystanie z mapy. Oprócz tego na tapecie znajdują się rysunki zwierząt, dzięki czemu dziecko będzie kojarzyło ich występowanie z danym zakątkiem na mapie. Być może ta oryginalna fototapeta 3D pobudzi Twoją pociechę do głębszego zainteresowania się geografią lub biologią? Dzięki czytaniu mapy ściennej dziecko może też częściej sięgać po książki przyrodnicze i oglądać edukacyjne programy telewizyjne.

Oprócz poznawania nowych ciekawostek geograficznych podróżowanie w wyobraźni palcem po mapie to niepowtarzalna frajda. Dziecko może samo lub z rówieśnikami wymyślać różne zabawy edukacyjne. Ciekawym rozwiązaniem jest też wspólna zabawa z rodzicami. Jeśli masz oryginalne pomysły na zagospodarowanie czasu z mapą 3D, spędzicie razem radosne chwile, bawiąc się ucząc jednocześnie. Może to być tapeta do pokoju chłopca, jak i da dziewczynki.